write my thesis paper

Зацікавленість в реалізації корпоративних активів залишається високою

За прогнозами компанії CBRE, цьогоріч обсяг реалізації корпоративних активів досягне €20 млрд. на європейському ринку.

Лондон – Київ, 30 жовтня 2015 року – Згідно з останніми даними CBRE, провідної міжнародної консалтингової компанії в галузі нерухомості, обіг від реалізації корпоративних активів зростає по всій Європі і досягне в 2015 році €20 млрд.

Продажі корпоративних активів зростають у зв’язку із прагненням компаній фінансувати у стратегічні зміни та у більшу відкритість ринку до інноваційних фінансових структур. Це відбувається на тлі триваючого зростання обсягу інвестицій у комерційну нерухомість на європейському ринку вже шостий рік поспіль. Нагадаємо, що обсяг інвестицій у комерційну нерухомість  в 2014 році перевищив €220 млрд.

Структура ринку Єврозони

В останні 18 місяців на ринку продажів корпоративної нерухомості домінує Великобританія, на частку якої припадає 29% від загального обсягу ринку, за нею з невеликим відривом слідує Німеччина (22% ринку). Великобританія і Німеччина продовжують домінувати і контролювати більше половини ринку (51%). Це відповідає середнім результатами за останнє десятиліття, хоча Великобританія трохи випереджає, а Німеччина трохи відстає від свого середнього показника. Вагома частка Великобританії обумовлена ​​низкою великих угод з торговельною нерухомістю та реалізацією значних площ в центральних районах Лондона та офісної багатофункціональної нерухомості.

У 2014-2015 роках на частку Нідерландів (9%), Франції (7%) та Іспанії (7%) припадає трохи менше чверті ринку, а на частку країн Скандинавії – ще 15%. У всіх країнах Південної Європи, крім Іспанії, частка якої в останні роки близька до десятирічного середнього рівня, спостерігаються порівняно слабкі показники: так, на частку Італії припадає всього 3% ринку при середньому показнику 7%.

Сектори торгової та індустріальної нерухомості набирають обертів

Поліпшення економічних умов, зниження рівня безробіття і прискорення зростання споживчого попиту по всій Європі створюють сприятливий фон для придбання торгових та індустріальних активів. У першій половині 2015 обсяг реалізації корпоративної торговельної нерухомості досяг €2,2 млрд., що практично відповідає результату за весь 2014 рік (€2,4 млрд.). В індустріальному секторі також спостерігається активізація: його частка на ринку в 2014-2015 роках досягла 14% при середньому довгостроковому показнику 9%.

На сектор офісної нерухомості, як і раніше, припадає найбільша частка реалізованих корпоративних активів – 38% операцій у першому півріччі 2015 року. Крім того, на частку багатофункціональних офісів в даний час припадає 5% від загального обсягу ринку (оборот €442 млн. в першому півріччі 2015 року в порівнянні з 100 €млн.  за весь 2014 календарний  рік).

Схожі новини

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи

Вплив COVID-19 на ринок складської нерухомості в Україні та світі

Як відбувається робота команди CBRE Ukraine в умовах епідемічної ситуації

Вплив Сovid-19 на глобальну економіку та ключові сегменти комерційної нерухомості на фоні кризових періодів попередніх років

Топ-6 порад для ефективної роботи з дому. Як облаштувати «домашній офіс» для ефективної праці?

Сталий попит на складські приміщення та дефіцит вакантних площ у Києві

Вплив вірусу COVID-19 на ринок комерційної нерухомості