write my thesis paper

Які зміни чекають рітейл на центральних вулицях у майбутньому

Лондон – Київ 13 грудня 2017 рокуЗгідно з прогнозами CBRE,  сферу рітейлу на головних вулицях міст у майбутньому очікують серйозні зміни, так як орендарі торгової нерухомості стають більш різноманітними. Традиційні фізичні магазини зосередять свою увагу на враженнях, які отримуватимуть покупці, а нові бренди та нові об’єкти оренди зіграють ключову роль в кардинальному переосмисленні шопінгу до 2030 року.

У дослідженні «Майбутнє рітейлу  2030 », опублікованому CBRE, розглядаються деякі з факторів, які змінять сектор рітейлу до 2030 року.

У наступному десятилітті на центральних вулицях міст буде представлено більше нових брендів, що орієнтуються на враження від шопінгу і підтримують тісний контакт з місцевими жителями. Тенденція до скорочення терміну та більш гнучких умов оренди також сприятиме зміні набору магазинів, оскільки власники будуть залучати у свої магазини нові бренди.

CBRE також очікує спрощення та прискорення процедур повернення придбаних товарів. Безпілотні апарати будуть забирати товар безпосередньо у покупця, або зі спеціальних пунктів повернення. Рітейлери будуть пропонувати кілька стандартних варіантів повернення, більш зручні для покупця, в тому числі з попередньо визначеними термінами та місцями повернення.

Ендрю Фіппс, керівник відділу досліджень ринку торгової нерухомості CBRE у Великобританії та Європі, Близькому Сході та Африці, прокоментував:

«Наступні десять років змінять сферу рітейлу. Рітейл на центральних вулицях перебудовується: змінюється як сам процес покупки, так і варіанти доставки та повернення. Рітейлери будуть прагнути зробити концепцію покупки максимально продуманою та зручною, одночасно пропонуючи покупцю можливість отримання нового, захоплюючого досвіду».

CBRE опублікувала 8 нових трендів із серії  40 “футуристичних” ідей та поглядів на те, як світ рітейлу зміниться в майбутньому. Ще 16 прогнозів будуть опубліковані в найближчі тижні.

Кастомізація стане новим способом забезпечення лояльності. В епоху соціальних медіа споживачі розглядають продукти як ще один спосіб виразити свою індивідуальність. Бренди, здатні адаптувати продукти та пов’язані з ними враження для задоволення індивідуальних потреб покупців, зможуть більш успішно залучити прихильників і розраховувати на повторні покупки. В найближчі роки технологічний прогрес та більш гнучкі системи виробництва допоможуть компаніям індивідуалізувати товари та послуги у великих обсягах без значного збільшення витрат.

Економіка спільного споживання стане нормою. Розмір і вплив багатьох компаній, заснованих на принципах економіки спільного споживання, вже зараз наближаються до показників деяких найбільших світових компаній або перевищує їх. Скоро більшість найцінніших світових брендів будуть засновані на спільному споживанні, а доступ до благ стане більш важливим, ніж володіння ними.

Індивідуальний підбір пропозицій стане нормою в рітейлі. Вже зараз, в умовах все більш конкурентного ринку, споживачі вимагають привабливіших пропозицій і проявляють виражену лояльність до тих брендів, які готові адаптувати свої продукти до потреб споживачів. Нові технології спрощують індивідуальний підбір продукту, причому рітейлери будуть використовувати дані про взаємодію з клієнтами, щоб більш ефективно пропонувати додаткові продукти – або при першій покупці, або при подальшому контакті.

Інформація про статус доставки стане більш точною. Для більшості товарів пропонуються на вибір поки великі періоди доставки і споживачі вибирають тих продавців, які здатні забезпечити більш точні терміни доставки. В майбутньому для точного визначення місця розташування замовлення буде використовуватися прогнозована структура даних, яка дозволить точно і з високою достовірністю прогнозувати час доставки вже при покупці товару.

Гнучкі умови оренди стануть більш поширеними. Орендарі, що потребують тривалих термінів оренди, не зникнуть, але вони будуть у меншості. Збільшується доля незалежних брендів, що використовують модель тимчасового торговельного пункту і прагнуть запропонувати більш персоналізовані послуги конкретним ринкам і аудиторіям, замість того, щоб відкрити один великий флагманський магазин.

Споживачі зможуть спробувати продукт, перш ніж заплатити на нього. Схема ознайомлення з товаром перед покупкою стане загальноприйнятою в роздрібній торгівлі. Віртуальна реальність і тактильні технології дозволять споживачам ознайомитися з товаром, не купуючи його. Враження матимуть максимально  реальний характер, тому рішення, засновані на них, будуть максимально об’єктивними.

Детальніше про «Майбутнє рітейлу 2030» CBRE читайте за посиланням: www.cbre.com/futureofretail2030 

 

Схожі новини

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи