write my thesis paper

У Європі інвестиції в комерційну нерухомість збільшилися на 15% відносно II кварталу 2014

Іспанія, Португалія, Німеччина, Скандинавія та Італія лідирують за темпами зростання.

Лондон – Київ, 21 липня 2015 – Згідно з останніми даними CBRE, провідної міжнародної консалтингової компанії в галузі нерухомості, обсяг інвестицій у комерційну нерухомість у другому кварталі 2015 склав майже 56 млрд. євро, що на 15% вище показника в другому кварталі 2014 року. Хоча зростання інвестиційної активності в річному численні трохи сповільнилося в порівнянні з I кварталом, показник залишається найвищим   за період II кварталу 2007 року.

В Іспанії, Португалії, Фінляндії та Норвегії відзначене безпрецедентне зростання обсягу інвестицій, яке в кожній з країн збільшилося більш ніж в два рази в порівнянні з показником II кварталу 2014 року. Німеччина також показала хороші результати: інвестиції склали 12 млрд. євро, що на 62% вище показника II кварталу 2014 року.

Хоча ринок в цілому залишається активним, відносно низький обсяг інвестицій, особливо в торгову і індустріальну нерухомість, на ринках Центральної та Східної Європи (CEE) обумовлений відсутністю продукту (а не відсутністю попиту). В офісному сегменті в країнах CEE також спостерігається певна обережність у зв’язку з появою на ринку нового пропозиції.

У Великобританії виражений в євро інвестиційний обіг зріс в порівнянні з другим кварталом 2014 на 10%, однак це збільшення майже повністю викликано зміною курсу: обоіг у фунтах стерлінгів залишився практично незмінним у порівнянні з показником за аналогічний період.

Джонатан Халл, керуючий директор відділу ринків капіталу в регіоні Європи, Близького Сходу та Африки, CBRE, прокоментував:

“Інвестиції неухильно росли в цьому кварталі на тлі позитивної загальної картини на європейських ринках. Великі обсяги інвестицій спостерігаються не тільки на  ринках, що відновлюються (Іспанія і Португалія). У країнах з усталеним ринком, таких як Німеччина, також відзначені високі квартальні показники. В останні місяці ми бачили, як ринок намагається компенсувати дефіцит площ значним обсягом капіталу, доступного для інвестування. Це викликало значну активність в портфельному сегменті, і в II кварталі ми знову спостерігали зростання числа корпоративних угод, таких як недавнє придбання Merlin Properties іспанської керуючої компанії Testa приблизно за 1,8 млрд. євро.”

creinvestmentturnover

Схожі новини

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи

Вплив COVID-19 на ринок складської нерухомості в Україні та світі

Як відбувається робота команди CBRE Ukraine в умовах епідемічної ситуації

Вплив Сovid-19 на глобальну економіку та ключові сегменти комерційної нерухомості на фоні кризових періодів попередніх років

Топ-6 порад для ефективної роботи з дому. Як облаштувати «домашній офіс» для ефективної праці?

Сталий попит на складські приміщення та дефіцит вакантних площ у Києві

Вплив вірусу COVID-19 на ринок комерційної нерухомості

Тенденція до пре-лізів на фоні відкладеного попиту та домінування ІТ сектору в структурі орендних угод