write my thesis paper

Топ-6 порад для ефективної роботи з дому. Як облаштувати «домашній офіс» для ефективної праці?

Київ, 19 березня 2020 – Віддалена робота – це шанс отримати більше вільного часу для працівника. Але чи це дійсно можливо? Згідно з дослідженнями Airtasker, працюючи з дому, ми можемо заощадити до 1,4 робочих днів, адже ми використовуємо час ефективніше, ніж в офісі. Однак економія 12 годин на місяць вимагає належної організації. Експерти CBRE виділили шість принципів, які допоможуть вам організувати роботу вдома найкращим чином.

Дослідження Airtasker показують, що непродуктивний час в офісі становить близько 37 хвилин, що майже вдвічі більше, ніж при роботі з дому.  В домашній обстановці ми отримуємо мотивацію працювати ефективніше, адже буде більше вільного часу на власні справи та родину.

Правило 1. Виділіть робочу зону в квартирі

Вдома лише робоче місце налаштовує на правильний «робочий лад» та дозволяє зосередитись на своїх завданнях. Якщо ви хочете бути максимально ефективними, забудьте про диван. Виділіть для себе стіл та стілець, призначені виключно для роботи, щоб чітко відокремити зону праці від місця для відпочинку. Враховуйте правильне освітлення і знайдіть місце для всіх предметів, які вам знадобляться, щоб не витрачати час на їх пошуки.

Правило 2. Враховуйте короткі та тривалі перерви

В офісі колеги рано чи пізно відволічуть вас від робочого місця, задля обіду або перерва на каву. В домашніх умовах такі перерви не менш важливі. Найкраще планувати короткі перерви щогодини, щоб вставати з-за столу хоча б на 5 хвилин. Все що вам потрібно зробити, це встановити будильник на своєму телефоні або використовувати призначені для цього програми. Також дозвольте собі одну довшу перерву, наприклад, півгодини прогулянки або або перерва на обід.

Правило 3. Не змінюйте розклад ранкового будильника

Прокидайтеся вранці в той самий час, як ніби ви їдете в офіс. Можливість прокидатись пізніше є досить привабливою, але це може негативно вплинути на концентрацію, якість роботи і, як результат, задоволення від роботи вдома. Аналогічно, перенесення роботи «на потім» не є хорошою ідеєю. Робота вдома може розмити межі між особистим та професійним. Тому переконайтеся, що ці межі залишаються.

Правило 4. Розділіть час на роботу та відпочинок

Слідкуйте за своїм робочим часом і будьте відповідальні. Не дозволяйте своїм професійним обов’язкам тривати довше, ніж в офісі, і навпаки – не продовжуйте періоди відпочинку. Дотримуйтесь часу, присвяченому кожному із цих видів діяльності і дисциплінуйте себе, щоб не впасти в одну з крайнощів: трудоголізм або роботу у вихідні дні.

Правило 5.  «Здорові» перекуси

Необмежений доступ до холодильника в домашніх умовах може сприяти надмірному і нездоровому харчуванню. Тому переконайтеся, що у вас є продукти для легких перекусів, наприклад фрукти.

Правило 6. Дотримуйтесь ранкових ритуалів

Вважається, що працюючи з дому у робочому одязі, ви будете виконувати свої завдання більш ефективно. Так наш мозок переходить в режим активності та концентрації. Постарайтесь поводитись вранці так, ніби ви збираєтесь в офіс. Та загалом дотримання свого звичного розпорядку дня впливає на працездатність, тому рекомендуємо дотримуватись свого звичного режиму сну та не нехтувати фізичними активностями.

Схожі новини

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи