write my thesis paper

Майбутнє рітейлу 2030 – технологія прискорення змін, або як ми будемо зідйснювати покупки в 2030

Лондон – Київ, 17 листопада 2017 року – Згідно з аналітичним оглядом компанії CBRE, щодо перспектив розвитку рітейлу в 2030 році,  автоматизація, кастомізація  та big data (великі дані) стануть основними тенденціями, які, як очікується, призведуть до змін в галузі рітейлу і способу здійснення покупок в майбутньому.

Аналітичний огляд «Майбутнє рітейлу 2030» розглядає 40 «футуристичних» ідей і поглядів про те, як світ рітейлу зміниться в майбутньому внаслідок змін в способі життя людей, урбаністичному середовищі, операціях в сферах рітейлу і логістики, та інші тренди, які впливають на галузь. Дослідження спонукає до роздумів про різні ситуації, з якими можуть зіткнутися рітейлери і інвестори, та про те, як, визначивши ці проблеми, ринок торгівлі може підготуватися до майбутнього. Перші вісім ідей були озвучені  в рамках міжнародної виставки торговельної нерухомості MAPIC.

Робототехніка і автоматизація. За даними CBRE, рітейлери будуть все більше інвестувати в нові технології, а автоматизація та робототехніка змінять кількість робочих місць у рітейлі до 2030 року. Технології замінять деяких людей у ​​сфері роздрібної торгівлі.

Сила прогнозування. Так як інтернет-покупки стають новою реальністю, розвинута інтеграція трильйонів з’єднаних сенсорів забезпечить більш глибоке розуміння споживчих моделей, що дозволить рітейлерам передбачати потреби споживачів, перш ніж вони самі формулюватимуть їх, та побудувати більш ефективний і вдосконалений логістичний ланцюжок. Це дозволить покупцям повністю побачити те, що вони купують та  допомогти рітейлерам більш ефективно виконувати замовлення.

Можливість купляти те, що ти хочеш, де і коли хочеш – це норма. Успіхи у розробці технологій для смарт-пристроїв дозволяють споживачам купувати буквально те, що вони бачать: де завгодно і в будь-який час. Простий аналіз зображень в режимі реального часу робить все “магазином” з будь-якого джерела.

Ендрю Фіппс, керівник відділу досліджень рітейл ринку CBRE в Великобританії, Європі, Близькому Сході та Африці, прокоментував:

«Майбутнє рітейлу зміниться більше, ніж ми могли собі уявити. У CBRE ми провели глибокий аналіз того, що зміниться і що це означатиме для споживачів та в цілому для індустрії рітейлу. Реальна нерухомість залишається важливим каналом продажів і набуватиме все більшого значення для передачі інформації про бренд і враження від нього».

В аналітичному огляді також розглядаються такі теми, як:

Досвід кожного покупця специфічний і не може узагальнюватися. Знання споживчих звичок покупців, способів проведення дозвілля, стилю і колірних переваг означає, що рітейлери можуть дати своїм споживачам унікальну персоналізовану пропозицію. Персоналізація стане ключовим чинником, що визначає відмінності в рітейлі в майбутньому.

Кількість особистих автомобілів різко скорочується. Перший крок на шляху до автомобілів-роботів – це зміна розуміння моделі “володіння власністю”. Приватна власність – це швидше виняток, ніж норма, адже нові автомобілі створюються в творчому партнерстві технологічними компаніями і автовиробниками.

Фізичні магазини стануть шоу-румами і посланцями брендів. Реальні магазини майбутнього будуть зосереджені на передачі вражень про бренд. Покупки стали захоплюючим і наповненим враженнями залученням до бренду, оскільки, незважаючи на швидкість і легкість доступу до онлайн-продукції, в 2030 році покупці все ще будуть відвідувати фізичні магазини.

Чиста онлайн торгівля більше не є важливою частиною роздрібної торгівлі. Рітейлери визнають всебічну та важливу роль реальних магазинів. Великі рітейлери, що займаються виключно онлайн-торгівлею, стануть основними власниками торгової нерухомості (фізичних магазинів).

Зростає конкуренція за залучення доходів населення. У споживачів є потреба в новому досвіді. Рітейлери будуть використовувати це, зробивши споживчий досвід більш привабливим і освітнім, а контакт з споживачем стане невід’ємною умовою успіху в майбутньому.

Схожі новини

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи