write my thesis paper

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди торгового приміщення для компанії «Текстиль-Контакт»

Київ, 11 серпня 2021 – CBRE Ukraine, міжнародна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, рада повідомити про завершення угоди з оренди приміщення для національного оператора з продажу тканин та матеріалів легкої промисловості «Текстиль-Контакт».

Угода з оренди 1 800 кв. м торгових приміщень для компанії «Текстиль-Контакт» була укладена за участі Владислава Дедерчука, консультанта з офісної нерухомості CBRE Ukraine. Команда CBRE Ukraine, на запит компанії «Текстиль-Контакт», завдяки успішно виявленим потребам клієнта знайшли вдалу рітейл-локацію в Дарницькому районі та сприяла укладенню договору оренди в найкоротші терміни. Нова локація «Текстиль-Контакт» розташується в торгівельно-офісному центрі «Клевер», за адресою проспект М. Бажана, 38 у Києві.

Текстиль-Контакт ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­– це понад 26 років експертизи в тканинах та текстилі. ТК – це імпорт, продаж тканин та вже декілька текстильних стартапів таких як, ТаКа сумка, ТК-Медзахист, ТК-Ательє, ТК-Хімчистка.

Ми дуже раді плідній співпраці з провідною українською компанією в сфері легкої промисловості. Торгівельно-офісний центр «Клевер», завдяки зручній локації безпосередньо поруч зі станцією метро і ключовою магістраллю став чудовим вибором для компанії «Текстиль-Контакт». Ми дякуємо за довіру компанії «Текстиль-Контакт» та сподіваємось на подальшу співпрацю! – Владислав Дедерчук, консультант з офісної нерухомості CBRE Ukraine

Компанія «Текстиль-Контакт» є лідером текстильного ринку України. Для нашої компанії це стратегічно-важливий новий об’єкт у розвитку нашої мережі, дана локація буде найбільшою на Лівому березі, що розширить нашу присутність у Києві для кращої доступності та зручності наших клієнтів. Вже восени ми будемо раді вітати наших клієнтів в магазині нового формату, за адресою проспект М. Бажана 38. Ми дякуємо команді CBRE Ukraine, за ретельний підхід та супровід угоди на кожному етапі співпраці. – Олександр Соколовський, компанія «Текстиль-Контакт»

 

 

Схожі новини

Попит залишається низьким, але орендна динаміка демонструє ознаки відновлення

Великі компанії переходять у коворкінги, — дані дослідження

Гібридний магазин майбутнього: інтеграція роздрібної торгівлі та логістики в епоху омніканальної нерухомості

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди торгового приміщення для компанії «Текстиль-Контакт»

Вперше в Україні стартує дослідження ринку коворкінгів

Пандемія Covid-19 стимулює розвиток омніканального ритейлу

Зростаючий попит з боку e-commerce стимулює відновлення ринку

Трансформація офісів та перехід ринку орендодавця до ринку орендаря

CBRE Ukraine буде здійснювати технічне управління та експлуатацію бізнес-центру RichPort

Пандемія та нерухомість: глобальний вплив на локальний ринок офісів

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce