write my thesis paper

Комплексне обслуговування та експлуатація комерційної нерухомості

Компанія CBRE є однією з небагатьох компаній в Україні, яка надає послуги з обслуговування та експлуатації об’єктів комерційної нерухомості.

Компанія володіє 11-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості. На даний момент портфоліо об’єктів в управлінні CBRE Ukraine налічує  800 000 кв.м. комерційної нерухомості, серед яких 8 об’єктів торгової та промислової нерухомості (включаючи 16 об’єктів IQOS pop-up) в 8-ми регіональних центрах України. До складу основних об’єктів в портфоліо компанії входять: ТРЦ Fabrika, ТРЦ Lubava, ТРЦ «Французький Бульвар», ТРЦ Forum Lviv, ТРЦ Riviera,  ТРЦ “Рітейл Парк Петрівка” та виробнича фабрика Philip Morris Ukraine.

Для автоматизації процесу експлуатації та обслуговування об’єктів, а також для зручності і оперативності роботи з клієнтом, у 2018 році компанія впровадила унікальне рішення на ринку України – Facility Management Platform. Технологія функціонує на базі програми IBM Maximo Asset Management, з підтримкою сумісності з мобільними застосунками на Android та iOS.

Наші послуги включають:

Консультації на етапі проектування, будівництва та підготовки об’єкту до введення в експлуатацію

Для власників та девелоперів, окрім послуг з управління та експлуатації нерухомості, наші спеціалісти надають консультації на етапі підготовки об’єкта до введення в експлуатацію, що включають: