write my thesis paper
Наталія Іванчо MRICS
Заступник директора

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Наталія була призначена на посаду заступника директора департаменту оцінки та консалтингу у січні 2014 року. За час роботи в департаменті оцінки з 2010 року вона займала посади старшого оцінювача, оцінювача й молодшого оцінювача. До приходу в команду CBRE Наталія працювала оцінювачем в компанії BDO Valuation LLC у відділі оцінки бізнесу, а до цього стажувалась у компанії ТОВ «Увекон» у відділі оцінки нерухомого майна.

У 2016 році Наталія закінчила  University of Reading, Велика Британія та отримала диплом магістра за спеціальністю «Нерухомість». Крім того, Наталія отримала ступінь магістра обліку та аудиту Київського Національного Торговельно -Економічного Університету.

Професійний досвід  Наталії у галузі оцінки майна складає більше 8 років й включає оцінку об’єктів нерухомості, обладнання, а також участь в оцінці бізнесу й нематеріальних активів.  З 2014 р. Наталія здійснює контроль якості більшості проектів департаменту оцінки, а також приймає участь у відборі та тренінгах молодших спеціалістів департаменту.

ПРОФЕСІЙНІ ЧЛЕНСТВА І КВАЛІФІКАЦІЙНІ СВІДОЦТВА