write my thesis paper

Менеджмент компанії

на сайт

Сергій Сергієнко

Керуючий партнер

Під керівництвом Сергія Сергієнка у партнерстві з Радомиром Цурканом, всього лише за п’ять років, компанія CBRE в Україні зросла з 2 до близько 400 спеціалістів та запропонувала найбільш широкий спектр послуг на ринку комерційної нерухомості. Досвід Сергія у сфері нерухомості складає 23 років. Сергій розпочав свою професійну діяльність ще з кризового 1998 року, пройшовши шлях від консультанта з комерційної нерухомості, згодом генерального директора українського офісу Colliers International та до топ менеджера інвестиційно-девелоперських компаній Apollo-Rida та Akron Group, перш ніж очолити офіс CBRE в Україні.

До ключових компетенцій Сергія входять: офісна нерухомість, інвестиційний бізнес, оцінка та консалтинг.

Сергій Сергієнко отримав ступінь Магістра наук у College of Estate Management (Англія), отримавши перед цим Diploma in Surveying у цьому ж навчальному закладі. До цього Сергій закінчив Міжнародний християнський університет (ICU, Київ) за напрямком «бізнес адміністрування».

Radomyr_Tsurkan 2

Радомир Цуркан

Керуючий партнер

Радомир є керуючим партнером CBRE з моменту відкриття офісу компанії в Україні у 2008 році. Досвід Радомира у сфері консалтингу та девелопменту складає 22 років. До заснування CBRE в Україні, Радомир пройшов свій професійний шлях від консультанта, згодом керівника відділу офісної та складської нерухомості в Colliers International, до заступника генерального директора однієї з найбільших в Україні девелоперських компаній.

Його основні компетенції – девелопмент та реалізація офісних та складських проектів, розробка концепцій професійної офісної нерухомості, а також ринок землі та консалтинг.

Радомир отримав вищу освіту в Міжнародному християнському університеті (ICU, Київ) за спеціальністю «бізнес адміністрування».