write my thesis paper

446рен

Український офіс CBRE був відкритий в січні 2008 року і є частиною афілійованої мережі компанії. Штат співробітників CBRE Ukraine налічує близько 350 фахівців, включаючи персонал на об’єктах нерухомості, переданих компанії в управління та експлуатацію. Компанія надає повний спектр послуг в області комерційної нерухомості, серед яких: агентські послуги, ринки капіталу, комплексне управління та експлуатація комерційної нерухомості, оцінка та консалтинг, управління проектами та технічний консалтинг, управління інфраструктурою

корпоративних об’єктів. Компанія CBRE вийшла на ринок України у партнерстві з двома досвідченими професіоналами –  Сергієм Сергієнко та Радомиром Цурканом. Обидва партнери мають унікальну експертизу в галузі консалтингу, девелопменту та інвестицій в Україні: 17 років загального досвіду у Радомира та 18 років – у Сергія, який почав свою діяльність ще в 1999 році. Партнерам вдалося сформувати професійну команду та представити повний спектр послуг у сфері торгівельної, офісної, складської та готельної нерухомості в Україні.

Наші досягнення

CBRE Ukraine визнано Управляючою компанією року за підсумками 2017 року

Найкраща консалтингова компанія в Україні у категорії «Дослідження ринку комерційної нерухомості»

У 2012 CBRE очолила рейтинг компаній з управління нерухомістю

CBRE в Україні працює у таких ключових напрямках

  • Агентські послуги для власників/орендодавців
  • Корпоративні послуги для орендарів
  • Pинки капіталу
  • Оцінка всіх видів нерухомості
  • Інвестиційні послуги
  • Управління нерухомістю
  • Управління проектами та технічний консалтинг
  • Управління інфраструктурою офісу

Управління нерухомістю

Компанія володіє 11-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості. Сьогодні в управлінні компанії перебувають 9 об’єктів торгової та промислової нерухомості та 9 об’єктів торгової і промислової (включаючи 16 об’єктів IQOS pop-up) в 8-ми регіональних центрах України, загальною площею понад 625 000 кв.м. Серед основних об’єктів в портфоліо компанії: ТРЦ Fabrika, ТРЦ Lubava, ТРЦ «Французький Бульвар», ТРЦ Forum Lviv, ТРЦ Riviera, ТРЦ Victoria Gardens, ТРЦ “Рітейл Парк Петрівка”, логістичний комплекс East Gate Logistics, виробнича фабрика Philip Morris Ukraine.