write my thesis paper

До 2030 року торгові центри стануть багатофункціональними комплексами

Лондон – Київ, 7 грудня 2017 рокуЗгідно з аналітичним оглядом про перспективи рітейлу в 2030 році від CBRE, торгові центри майбутнього стануть універсальними «центрами» і трансформуються в багатофункціональні комплекси. Медичне обслуговування, освітні та розважальні послуги стануть невід’ємною частиною торгового центру.

Власники і девелопери торгових центрів все більше будуть орієнтуватися на потреби покупців відповідно до їх бажань і потреб, а також почнуть створювати багатофункціональні комплекси, де будуть поєднані можливості проживання, роботи та здійснення покупок.

Компанія CBRE також прогнозує зміни в роботі традиційних автозаправних станцій, оскільки вони стають важливими міні-логістичними центрами. Паливні рітейлери стануть ідеальним місцем для організації пунктів видачі товарів для онлайн-покупців. Електричні і водневі транспортні засоби  стануть поширеним явищем. Відповідно, зросте потреба в пунктах швидкої підзарядки, що становить особливу актуальність для міських жителів, які не мають доступу до відведених паркувальних місць або станцій підзарядки.

Ендрю Фіппс, керівник відділу досліджень торгового ринку CBRE в Великобританії і Європі, Близькому Сході та Африці, прокоментував:

«Вся справа у змінах: у зміні ролі торгового центру, автозаправної станції і галузі як такої. Деяких людей зміни можуть настигнути несподівано, оскільки психологія і вимоги споживача будуть розвиватися швидше, ніж може адаптуватися ритейл-індустрія. Очевидно, що інвестори і орендарі повинні підготуватися, щоб випереджати швидкозмінні  тенденції, а не чекати змін і реагувати на них постфактум».

CBRE продовжує публікувати нові інсайди із серії 40 “футуристичних” ідей та поглядів на те, як світ рітейлу зміниться в майбутньому. 

До Вашої уваги 8 нових тез: 

Смартфони перестануть існувати, але в той же час зросте мобільна торгівля.
По мірі розвитку технологій доповненої і віртуальної реальності відбудеться зниження загальної залежності від смартфонів. Більш компактні гаджети зв’яжуть людей з «Інтернетом речей», а також забезпечать доступ до інформації та послуг. Рітейлерам і власникам торгових центрів необхідно передбачити можливості цифрових розваг, що дозволить здійснювати взаємодію з покупцями за допомогою нових технологій, що стрімко розвиваються. Умови цифрового середовища повинні доповнювати цифровий доступ покупців, а не конкурувати з ним.

Широке поширення отримають автономні магазини і оператори Food&Beverage сегменту.
Автономні торгові точки нададуть унікальні пропозиції, створені спеціально для місцевої групи клієнтів. Торгові мережі виявлять існуючі можливості і приступлять до подальшого розвитку «місцевих» концепцій і брендів з метою створення видимості незалежності торгових точок.

Проведення грошових розрахунків за допомогою контрольно-касових систем в магазині поступиться місцем більш оперативним видам безготівкового розрахунку.
На сьогоднішній день багато ритейлерів вже не використовують контрольно-касові системи. Подібна тенденція буде спостерігатися і надалі, оскільки стрімко зростає роль технологій, які, в свою чергу, виступають рушійною силою реалізації продажів. За даних обставин неминуче скорочення чисельності працівників ритейл-індустрії.

Модернізовані примірювальні кабіни вдосконалять традиційне обслуговування в магазинах.
Технології дозволять покупцям «приміряти» одяг у віртуальному середовищі і комбінувати вже наявні власні предмети гардероба з речами, які клієнт має намір придбати. За допомогою сенсорного екрану технології примірочної кабіни дозволять покупцеві миттєво запрошувати інший розмір одягу або іншу річ без необхідності залишати примірювальні кабіни.

Кількість оздоровчих закладів буде незмінно рости.
«Покоління Instagram» продовжить розвиватися, а разом з ним буде рости потреба в красі і гарному  самопочутті. Фітнес-центри стануть звичним явищем в торгових центрах, містах і новобудовах.

Поєднання роздрібної торгівлі та дозвілля.
В той час, як магазини стають торгово-виставковими залами, складова дозвілля в магазинах значно розширюється. У майбутньому межа між роздрібною торгівлею і дозвіллям стане розмитою, оскільки бренди орієнтовані на застосування подібного досвіду в своїх магазинах.

Детальніше про «Майбутнє рітейлу 2030» CBRE читайте за посиланням: www.cbre.com/futureofretail2030 

Схожі новини

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи