write my thesis paper

CBRE запускає проект, що відповідає зростаючому попиту клієнтів на гнучкі офісні рішення

Лос-Анджелес – Київ, 12 листопада 2018 — CBRE Group, Inc. (NYSE: CBRE) оголосила про запуск нової послуги Hana, розробленої для інституціональних власників нерухомості. Завдяки даному інструменту вони зможуть професійно відповідати швидкозростаючому попиту на гнучкі офісні рішення.

Основним продуктом Hana є Hana Team – окреме офісне середовище, що відповідає потребам великих корпоративних користувачів офісного простору. Hana Team поєднує переваги гнучкого офісу з інфраструктурою, технологіями, продуманим дизайном простору і управлінням брендом, а також підтриманням корпоративної культури, що є необхідним для сучасних корпорацій.

Кожен проект Hana також буде включати дві інші інтегровані пропозиції: Hana Meet та Hana Share. Hana Meet пропонує в оренду на кілька годин, днів або тижнів конференц-зали і приміщення для проведення заходів. Hana Share пропонує традиційний простір для коворкінгу, де можна спільно користуватися послугами, інфраструктурою та технологіями.

Hana співпрацюватиме з інституціональними інвесторами, які хочуть диференціювати та покращити якість своїх активів, щоб відповідати зростаючому попиту на гнучкий офісний простір. Hana займатиметься проектуванням, будівництвом та управлінням об’єктами та послугами, забезпечуючи фінансовий успіх кожного об’єкту.

«Способи використання простору розвиваються швидкими темпами. Компанії хочуть мати можливість гнучко регулювати заповнюваність приміщень відповідно до потреб бізнесу, які постійно змінюються та покращувати умови праці для приваблення та утримання найбільш талановитих співробітників, – зазначає Боб Сулентік, президент і головний виконавчий директор компанії CBRE. – Проект Hana чудово підходить для задоволення даних потреб. Враховуючи цей факт, ми бачимо значний інтерес з боку власників, що шукають надійного партнера для будівництва нерухомості під гнучкі офіси, так ми вже маємо сформований значний пул проектів».

Команда Hana використовує досвід компанії CBRE в консультуванні власників нерухомості і глобальних корпорацій. Також впроваджується проект CBRE 360, додаток з використання робочого простору, який дає користувачам доступ до послуг та інфраструктури.

Hana буде дочірнім підприємством, що повністю належить компанії CBRE і з 2019 року стане третьою складовою бізнесу CBRE в сфері інвестицій в нерухомість – поряд з підрозділом управління інвестиціями (CBRE Global Investors) і девелоперськими послугами (Trammell Crow Company). На чолі Hana Team – Ендрю Купєц, головний виконавчий директор, який пеерйшов в CBRE з компанії Zipcar в 2017 році, і Скотт Маршалл, президент і головний директор з розвитку, який раніше очолював напрямок послуг для інвесторів компанії CBRE в Північній і Південній Америці.

Схожі новини

2018 став рекордним для інвестицій в європейську нерухомість

CBRE Group, Inc. (NYSE: CBG) розташувалась на 1 позиції в рейтингу Найбільш шанованих компаній від FORTUNE

Майбутнє сьогодні: Робоче середовище

CBRE Ukraine стала кращою компанією у номінації «Управляюча компанія року» в рамках IV EE Real Estate Forum & Project Awards

CBRE Ukraine святкує 10 років успіху на українському ринку

CBRE запускає проект, що відповідає зростаючому попиту клієнтів на гнучкі офісні рішення

Готельний ринок Києва продовжує розвиватись та стає вихідною платформою для нових готельних брендів

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди офісного приміщення для компанії Intetics

Тенденція до подальшого зниження вакантності на складському ринку Києва обумовлена обмеженою новою пропозицію

Euromoney назвала CBRE Group кращим консультантом з нерухомості у Західній Європі

CBRE Ukraine повідомляє про призначення Анни Марсової на посаду старшого консультанта департаменту торгової нерухомості

Все більше міжнародних брендів виходять на ринок Києва, проте нова пропозиція залишається обмеженою