write my thesis paper

CBRE визнана однією з найкращих компаній роботодавців для жінок у 2019 році згідно рейтингу FORBES

Лос-Анджелес – Київ, 12 липня 2019 CBRE Group, Inc. визнана однією з кращих компаній роботодавців для жінок згідно рейтингу Forbes Best Employer for Women 2019 року. Рейтинг базувався на незалежному дослідженні ринку аналітичною компанією Statista. В рамках дослідження було оцінено більше 1 200 компаній, де CBRE стала єдиним представником сфери комерційної нерухомості, що потрапила у рейтинг.

Результати рейтингу Forbes Best Employers for Women ґрунтуються на незалежному онлайн опитуванню працівників компаній США з штатом в більш ніж 1 000 співробітників. Всього було розглянуто 1 200 компаній. В рамках опитування учасники відповідали на питання про рівну оплату праці для чоловіків і жінок, декретну відпустку, дискримінацію, сприйняття позиції жінки в суспільстві та інші теми пов’язані з жінками як учасниками робочого процесу. Відповіді учасниць жінок розглядались як більш вирішальні ніж відповіді чоловіків.

Жінки є рушійною силою успіху компанії CBRE. Ми сподіваємось, що таке визнання від наших працівників буде спонукати більше жінок розглянути варіант розвитку кар’єри в комерційній нерухомості, також  ми пишаємося провідною позицією нашої компанії в даному напрямку.  – Дарсі Маккей, керівник департаменту Human Resources

CBRE Women’s Network  була заснована в 2000 році і нараховує більше 4 000 учасників усіх організаційних рівнів, включаючи три глобальні регіони компанії та кожну бізнес-лінію. Чотири принципи, якими керується Women’s Network є ріст, взаємозв’язок, наставництво та захист.

Схожі новини

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи

Вплив COVID-19 на ринок складської нерухомості в Україні та світі

Як відбувається робота команди CBRE Ukraine в умовах епідемічної ситуації

Вплив Сovid-19 на глобальну економіку та ключові сегменти комерційної нерухомості на фоні кризових періодів попередніх років

Топ-6 порад для ефективної роботи з дому. Як облаштувати «домашній офіс» для ефективної праці?

Сталий попит на складські приміщення та дефіцит вакантних площ у Києві

Вплив вірусу COVID-19 на ринок комерційної нерухомості