write my thesis paper

CBRE Ukraine святкує перемогу в Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards

Київ, 24 листопада 2017 – Компанія CBRE Ukraine стала переможцем Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017 в номінації «Управляюча компанія року».

CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, отримала нагороду в Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017 в номінації «Управляюча компанія року».Також, CBRE Ukraine увійшла у short-list премії в номінаціях «Компанія року з управління проектами».

У цьому році Премія включала 21 номінацію в 2-х категоріях: премії для об’єктів і професійні премії для компаній. Крім того, учасники форуму визначили Персону року на ринку нерухомості. До складу експертного журі премії увійшли більше 50-ти незалежних спеціалістів з різних сегментів та напрямків ринку нерухомості. Методологічною партнером EE Real Estate Awards є компанія EY.

Ми дуже пишаємося нашою перемогою в такій престижній премії. В останні роки ми наполегливо працювали і зробили значний вклад у розвиток  бізнес лінії по комплексному управлінню та експлуатації комерційної нерухомості. Понад  300 співробітників CBRE в Україні працюють над тим, щоб наші клієнти отримували якісні послуги, засновані на глибокому експертному досвіді в області нерухомості. Відмінні результати, яких ми досягли цього року, демонструють наші переваги та цінності перед нашими клієнтами. – Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine

На сьогоднішній день CBRE Ukraine є лідером ринку з 10-річним досвідом в сфері управління та експлуатації об’єктів офісної, торговельної, складської та промислової нерухомості. На даний момент в управлінні компанії знаходиться 8 об’єктів в 6-ти регіональних центрах, які загалом складають понад 550 000 кв.м. торгових площ і промислових приміщень, із загальним штатом експлуатаційного персоналу близько 300 осіб.

Схожі новини

2018 став рекордним для інвестицій в європейську нерухомість

CBRE Group, Inc. (NYSE: CBG) розташувалась на 1 позиції в рейтингу Найбільш шанованих компаній від FORTUNE

Майбутнє сьогодні: Робоче середовище

CBRE Ukraine стала кращою компанією у номінації «Управляюча компанія року» в рамках IV EE Real Estate Forum & Project Awards

CBRE Ukraine святкує 10 років успіху на українському ринку

CBRE запускає проект, що відповідає зростаючому попиту клієнтів на гнучкі офісні рішення

Готельний ринок Києва продовжує розвиватись та стає вихідною платформою для нових готельних брендів

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди офісного приміщення для компанії Intetics

Тенденція до подальшого зниження вакантності на складському ринку Києва обумовлена обмеженою новою пропозицію

Euromoney назвала CBRE Group кращим консультантом з нерухомості у Західній Європі

CBRE Ukraine повідомляє про призначення Анни Марсової на посаду старшого консультанта департаменту торгової нерухомості

Все більше міжнародних брендів виходять на ринок Києва, проте нова пропозиція залишається обмеженою