write my thesis paper

CBRE Ukraine стала кращою компанією у номінації «Управляюча компанія року» в рамках IV EE Real Estate Forum & Project Awards

Київ, 28 листопада 2018 – Компанія CBRE Ukraine другий рік поспіль стала переможцем Премії EE IV Real Estate Forum & Project Awards 2018 в номінації «Управляюча компанія року».
CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, отримала нагороду в Премії IV EE Real Estate Forum & Project Awards 2018 в номінації «Управляюча компанія року». Також, CBRE Ukraine увійшла у список фіналістів премії як одна із кращих в номінації «Управляюча проектами компанія».

Починаючи з 2015 року EE Real Estate Forum & Project Awards об’єднує лідерів зі сфер девеломенту, банківської діяльності та фінансів і архітектури з усього світу, зокрема з Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови та України. У цьому році Премія включала 22 номінації в 2-х категоріях: «Премії для об’єктів» і «Професійні премії». До складу експертного журі премії увійшли більше 30-ти незалежних спеціалістів з різних сегментів нерухомості. Захід пройшов під егідою UreClub та Europaproperty.

Наша чергова перемога – результат колективної роботи. Команда CBRE Ukraine наполегливо працювала і зробила значний внесок у розвиток бізнес лінії комплексного управління та експлуатації комерційної нерухомості. Понад 300 співробітників CBRE в Україні працюють над однією спільною метою – щоб наші клієнти отримували якісні послуги, що базуються на глибокому експертному досвіді в області нерухомості. Те, що ми два роки поспіль отримуємо дану відзнаку, говорить про наш незмінний професіоналізм у сфері управління нерухомістю.  – Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine

Компанія CBRE Ukraine володіє 10-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості та є однією з небагатьох компаній в Україні, яка надає послуги з обслуговування та експлуатації об’єктів комерційної нерухомості. Загальне портфоліо об’єктів в управлінні CBRE Ukraine налічує 800 000 кв.м. торгової, промислової та офісної нерухомості. Сьогодні в управлінні компанії перебувають 9 об’єктів торгової та промислової нерухомості в 13-ти регіональних центрах України, а також 8 корпоративних офісів міжнародних компаній, загальною площею понад  625 000  кв.м.

 

Схожі новини

Перспектива нової пропозиції як виклик існуючим торговим центрам та нова хвиля фуд-моллів

Стрімкий розвиток e-commerce в Україні породжує попит на гнучкі склади

Орендні ставки залишилися незмінними на фоні обмеженої пропозиції та зростаючого попиту

CBRE визнана однією з найкращих компаній роботодавців для жінок у 2019 році згідно рейтингу FORBES

Аналітика та динаміка ринку рітейлу: інвестиції в комерційну нерухомість правда чи міф?

4 липня в Києві – FMCG Logistics Forum 2019

CBRE GROUP, INC. посіла 146 місце в рейтингу FORTUNE 500

Стриманий розвиток ринку комерційної нерухомості на фоні політичної невизначеності через президентські вибори 2019 року

Домінація продовольчого рітейлу на регіональному ринку торгової нерухомості

Зростання орендних ставок на ринку торгової нерухомості Києва у період очікування девелопменту нових проектів

Ринок в очікуванні нової пропозиції, в той час як вакантність впала до рівня десятирічного мінімуму

Орендні ставки на кращі офіси Києва зросли на фоні обмеженої офісної пропозиції