write my thesis paper

CBRE UKRAINE СТАЛА КРАЩОЮ КОМПАНІЄЮ У НОМІНАЦІЇ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ РОКУ» В РАМКАХ V EE REAL ESTATE FORUM & PROJECT AWARDS

Київ, 27 листопада 2019 – Компанія CBRE Ukraine, вже третій рік поспіль, здобула перемогу Премії EE V REAL ESTATE AWARDS – 2019. Команда CBRE визнана найкращою в номінації Property Management Company of the Year.                                                                                                                                                                                            CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, отримала нагороду в Премії V EE Real Estate Forum & Project Awards 2019 в номінації «Управляюча компанія року».

Починаючи з 2015 року EE Real Estate Forum & Project Awards об’єднує лідерів зі сфер девеломенту, банківської діяльності та фінансів і архітектури з усього світу, зокрема з Казахстану, Азербайджану, Грузії, Білорусі, Молдови та України. У цьому році Премія включала 21 номінації в 2-х категоріях: «Премії для об’єктів» і «Професійні премії». До складу експертного журі премії увійшли більше 30-ти незалежних спеціалістів з різних сегментів нерухомості. Захід пройшов під егідою UreClub та Europaproperty.

Наша перемога є визнанням успішної реалізації даного напрямку діяльності компанії, а також, вкотре говорить про незмінний професіоналізм команди CBRE Ukraine. Понад 300 співробітників CBRE в Україні працюють над однією спільною метою – щоб наші клієнти отримували якісні послуги, що базуються на експертному досвіді в області нерухомості. Те, що ми три роки поспіль отримуємо дану нагороду, свідчить про те, що ми на правильному шляху розвитку та надихає нашу команду на нові досягнення.             – Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine

Компанія CBRE Ukraine володіє 10-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості та є однією з небагатьох компаній в Україні, яка надає послуги з обслуговування та експлуатації об’єктів комерційної нерухомості. Загальне портфоліо об’єктів в управлінні CBRE Ukraine налічує 820 000 кв.м. торгової, промислової та офісної нерухомості. Сьогодні в управлінні компанії перебувають 39 об’єктів торгової та промислової нерухомості в 17-ти регіональних центрах України, а також 10 корпоративних офісів міжнародних компаній. 

Схожі новини

Зростаючий попит з боку e-commerce стимулює відновлення ринку

Трансформація офісів та перехід ринку орендодавця до ринку орендаря

CBRE Ukraine буде здійснювати технічне управління та експлуатацію бізнес-центру RichPort

Пандемія та нерухомість: глобальний вплив на локальний ринок офісів

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року