write my thesis paper

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

У зв’язку із нещодавнім відкриттям нової локації міжнародним оператором офісів з повним обслуговуванням Regus у Києві, CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, рада повідомити про завершення даної угоди з оренди офісного приміщення в бізнес-центрі Avenue 53.  

Компанія CBRE Ukraine представляла інтереси компанії IWG, яка є найбільшим у світі постачальником гнучких робочих просторів. До мережі компанії входить близько 3000 бізнес-центрів, розташованих у 900 містах і 120 країнах. Нова локація Regus, площею 1 680 кв.м, стала вже десятою в портфелі офісів з повним обслуговуванням міжнародного провайдера в Києві. 

«Компанія Regus зупинила свій вибір на сучасному бізнес-центрі Avenue53, який відповідає усім вимогам клієнта. Розташування нової локації Regus у бізнес центрі недалеко від центру міста у пост-карантинний період стає більш популярним та дозволяє більшій кількості компаній стати резидентами локації, отримувати якісні послуги та надає можливість оптимізувати витрати на офіс у кризовий період. Ми дякуємо за довіру групі IWG, для нас це було своєрідним викликом супроводжувати вас в цьому процесі!» – Анастасія Качан, консультант з нерухомості, CBRE Ukraine.
«Останні роки ми спостерігаємо стрімкий розвиток сегменту гнучких офісів. Не винятком є міжнародний оператор гнучких офісів Regus, консультантом якого виступила наша команда. Ми мали велике задоволення працювати з Regus над проектом нової локації, адже це, хоч і не простий процес, проте фінальний результат завжди перевершує сподівання.» – Анна Сільвестрова, керівник відділу офісної нерухомості, CBRE Ukraine.
«Ми довго підбирали локацію саме на Проспекті Перемоги, оскільки часто чули від Резидентів, котрі щодня їдуть до центру столиці з боку Академмістечка, м. Ірпінь та напряму Гостомельського шосе, що вони витрачають більше години у заторах. Сьогодні час це найцінніше для кожного з нас. І витрачати його на затори нераціонально. Тому розширюючи нашу мережу в Києві, вибір став на користь сучасного Авеню 53. Вдячні команді професіоналів CBRE Ukraine за досконалий підбір згідно наших потреб та допомогу з full-cycle deal.» – Юлія Литвиненко, директор Regus в Україні.

 

Схожі новини

Вперше в Україні стартує дослідження ринку коворкінгів

Пандемія Covid-19 стимулює розвиток омніканального ритейлу

Зростаючий попит з боку e-commerce стимулює відновлення ринку

Трансформація офісів та перехід ринку орендодавця до ринку орендаря

CBRE Ukraine буде здійснювати технічне управління та експлуатацію бізнес-центру RichPort

Пандемія та нерухомість: глобальний вплив на локальний ринок офісів

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53