write my thesis paper

CBRE Ukraine буде здійснювати технічне управління та експлуатацію бізнес-центру RichPort

CBRE Ukraine, міжнародна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості, буде здійснювати технічне управління новим сучасним бізнес-центром RichPort на Подолі. Компанія надаватиме послуги із комплексного обслуговування та технічної експлуатації.

Бізнес-центр RichPort, площею близько 12 000 кв.м, на даний момент став восьмим у портфоліо CBRE Ukraine із комплексного управління та експлуатації комерційної нерухомості та четвертим офісним об’єктом. Компанія володіє 12-річним досвідом в області управління і експлуатації офісної, торговельної та складської нерухомості. Сьогодні в управлінні компанії знаходяться 7 об’єктів торгової та промислової нерухомості в 8-ми регіональних центрах України, загальною площею понад 800 000 кв.м. Раніше компанія здійснювала управління такими бізнес-центрами Києва, як БЦ Prime, БЦ Rialto та БЦ Eurasia.

«Ми дуже раді, що портфель відділу комплексного управління та експлуатації комерційної нерухомості CBRE Ukraine поповнився знаковим для нас офісним проектом. Даний проект є чудовим прикладом сучасного бізнес простору і ми впевнені, що довгоочікуваний офісний центр класу А стане комфортним середовищем для компаній-орендарів. Для нас є дуже важливим завданням розвивати та популяризувати послугу комплексного управління комерційної нерухомості в Україні, адже компанія CBRE є глобальним лідером в цьому напрямку. Ми в свою чергу докладемо максимум зусиль, щоб стати надійним партнером в довгостроковій перспективі». – Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine

«Бізнес-центр RichPort завжди намагається забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта, високу корпоративну культуру та доброзичливу атмосферу. Безперебійна робота всіх інженерних систем – запорука комфортного перебування в Бізнес-центрі. БЦ RichPort оснащено кращим обладнанням відомих світових виробників. Тому, коли постало питання технічного управління та обслуговування інженерних систем, ми вирішили залучити досвідчених та компетентних підрядників. Команда RichPort сподівається, що CBRE Ukraine забезпечить чітку та налагоджену роботу нашого Бізнес-центру на найвищому рівні». – Юлія Лабага, адміністративний директор БЦ RichPort

БЦ RichPort – сучасний офісний центр класу «А», унікальний архітектурний проект поєднує в собі не тільки ефективний робочий простір, а й зручну транспортну доступність. Бізнес-центр розташований в історичній частині Києва на схилах Дніпра, поблизу Поштової площі.

Схожі новини

Компанія CBRE Ukraine переїхала до нового офісу

Попит залишається низьким, але орендна динаміка демонструє ознаки відновлення

Великі компанії переходять у коворкінги, — дані дослідження

Гібридний магазин майбутнього: інтеграція роздрібної торгівлі та логістики в епоху омніканальної нерухомості

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди торгового приміщення для компанії «Текстиль-Контакт»

Вперше в Україні стартує дослідження ринку коворкінгів

Пандемія Covid-19 стимулює розвиток омніканального ритейлу

Зростаючий попит з боку e-commerce стимулює відновлення ринку

Трансформація офісів та перехід ринку орендодавця до ринку орендаря

CBRE Ukraine буде здійснювати технічне управління та експлуатацію бізнес-центру RichPort

Пандемія та нерухомість: глобальний вплив на локальний ринок офісів

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору