write my thesis paper

CBRE 12-й рік поспіль названа найбільш шанованою компанією у світі за версією журналу Fortune

Даллас – 2 лютого, 2022 – CBRE Group, Inc. (NYSE:CBRE) оголосила про те, що вона 12-й рік поспіль включена до списку найшанованіших компаній світу за версією журналу Fortune.

Fortune оцінює компанії за показниками, пов’язаними з корпоративною ефективністю на основі опитувань учасників галузі. Загальний бал CBRE підвищився до 7,29, що є найвищим показником за історію компанії. CBRE лідирує в секторі нерухомості за трьома ключовими показниками – фінансовою стійкістю, глобальною конкурентоспроможністю та якістю послуг – і займає друге місце за якістю управління, управління персоналом, використання корпоративних активів та соціальної відповідальності.

Наша висока позиція у рейтингу такого важливого показника, як корпоративна репутація протягом більш ніж 10 років, відображають успіх наших співробітників у створенні рішень для сфери нерухомості, які допомагають людям, бізнесу та спільнотам повністю реалізувати свій потенціал, – сказав Боб Сулентік, президент та головний виконавчий директор CBRE.

Спираючись на базу приблизно з 1500 компаній, Fortune оцінив 640 компаній з 28 країн при визначенні найбільш шанованих компаній світу. Сектор нерухомості включає інвестиційні фонди нерухомості, власників нерухомості, постачальників послуг, житлові фірми та інші компанії. Fortune опитує раду директорів, керівників та фінансових аналітиків для визначення індивідуальних оцінок та рейтингів компаній.

Схожі новини

CBRE Ukraine надає послуги з технічного обстеження комерційних і житлових будівель та споруд, що постраждали внаслідок військової агресії в Україні

Діяльність CBRE Ukraine під час війни в Україні

Київський регіон втратив п’яту частину від загального обсягу складських площ внаслідок війни

CBRE 12-й рік поспіль названа найбільш шанованою компанією у світі за версією журналу Fortune

CBRE Ukraine бажає спокійних свят

CBRE Ukraine представила інтереси Spaces в угоді з оренди офісного приміщення в інноваційному парку LvivTech.City

ТРЦ Nikolsky — дев’ятий об’єкт у портфелі управління та експлуатації нерухомості CBRE Ukraine

Офісний ринок Львова: яким має бути сучасний бізнес-центр в еру new normal

Компанія CBRE Ukraine переїхала до нового офісу

Попит залишається низьким, але орендна динаміка демонструє ознаки відновлення

Великі компанії переходять у коворкінги, — дані дослідження

Гібридний магазин майбутнього: інтеграція роздрібної торгівлі та логістики в епоху омніканальної нерухомості