write my thesis paper

Більше половини міст з десяти найбільш привабливих ринків для рітейлерів знаходяться в регіоні EMEA

Лондон – Київ, 24 травня 2017 – Згідно з щорічним дослідженням провідної міжнародної консалтингової компанії в сфері нерухомості CBRE, How Global Is The Business of Retail, європейські міста стали найбільш популярним  напрямком серед міжнародних рітейлерів для розширення своєї присутності: в 2016 році тут відкрилися 43 % нових брендів (в порівнянні з 36% в 2015 році). Це багато в чому пояснюється тим, що європейські рітейлери переорієнтуються на власний континент, вважаючи за краще розширювати присутність на європейських ринках, а не на ринках з більш дорогою валютою.

Гонконг зберігає свої позиції як найбільш привабливе місто для рітейлерів: в 2016 році тут відкрилися 87 нових брендів. Наступним за Гонконгом з мінімальним відривом був Лондон, який став другим за кількістю нових рітейлерів: в 2016 році свої перші магазини в Лондоні відкрили 65 міжнародних брендів. У минулому році в Лондоні відкрилися магазини таких брендів, як Nars, New Balance і Dyson, що допомогло місту зберегти свої позиції в якості світового центру торгівлі.

За Лондоном розташувався Дубай, де не ринок вийшли 59 нових брендів. У порівнянні з 2015 роком Доха піднялася на шість позицій, зайнявши четверте місце (58 нових брендів). П’ятірку найпопулярніших міст світу серед рітейлерів замикає Токіо (48 нових брендів). Варто зазначити, що Париж піднявся на восьме місце (з 20-го в минулому році), зумівши залучити 36 нових рітейлерів. Столиця Франції зберігає привабливість в очах міжнародних рітейлерів завдяки сильному туристичному ринку і стабільній економіці. 33% нових брендів, що відкрилися в Парижі – це спеціалізовані магазини одягу, такі як Jordan, Rip Curl і Athlete Foot, які бачать своєю цільовою аудиторією паризьке Покоління Y. Москва і Відень також увійшли в десятку найбільш популярних ринків, зумівши залучити 39 і 29 нових брендів, відповідно.

Київ  розташувався на 13 місці в рейтингу, де в 2016 році на ринок вийшли 25 нових брендів (в порівнянні з 12 в 2015 році). Серед нових брендів варто відзначити Armani Exchange, Falke, Maje, Calvin Klein Underwear, Converse, NYX та інші. Ще одним позитивним трендом стало, що такі великі рітейлери як Inditex Group та Calzedonia Group розширили свою присутність на ринку, дебютувавши зі своїми новими брендами Uterqüe та Tezenis .

У звіті CBRE також вказується, що більшість нових брендів, які вийшли на ринок Лондону в 2016 році, походять із США. Лондон продовжує приваблювати міжнародних рітейлерів, які бажають заявити про свій бренд, перш ніж почати своє розширення в регіоні Європа, Близький Схід та Африка. 2016 рік також став рекордним з точки зору обсягу інвестицій в торговельну нерухомість в Лондоні: до кінця минулого року інвестиції досягли 2 млрд. фунтів стерлінгів.

Девід Клоуз, старший директор відділу торгових приміщень CBRE в регіоні Європа, Близький Схід  та Африка, прокоментував:

«Поточний економічний клімат спонукає бренди орієнтуватися на перевірені ринки. Рітейлери все частіше звертають свою увагу на такі традиційні для рітейлу міста, як Лондон, Париж і Гонконг, а магазини в найпопулярніших містах залишаються стратегічною можливістю залучення покупців, зміцнення лояльності до бренду і нарощування продажів як в фізичних магазинах, так і онлайн».

Дослідження CBRE показало, що в 2016 році увага міжнародних рітейлерів була направлена також на нові ринки. У 89% міст, які  увійшли у  дослідження, щонайменше, відкрився  один новий міжнародний бренд. Активність рітейлерів підвищилася в 2016 році на 2%. Цей показник нижче рівня 2015 роки (3,1%) і вказує на деяке уповільнення активності брендів щодо глобальної експансії. Більшість з 15 міст, в яких свої перші магазини відкрило найбільше число рітейлерів в минулому році, є стабільними ринками, і лише один відноситься до категорії перспективних – хорватське місто Спліт.

Наташа Пател, директор відділу досліджень CBRE в регіоні Європа, Близький Схід та Африка, прокоментувала результати дослідження:

«Глобальна експансія почала сповільнюватися: рітейлери шукають оптимальне поєднання продажів в фізичних магазинах і он-лайн та більш стратегічно підходять до розвитку своїх мереж фізичних магазинів. Як і в попередні роки, американські рітейлери найбільш активні в своїй експансії. Однак рітейлери продовжують стикатися зі значними галузевими і макроекономічними викликами, які можуть змусити деякі бренди бути більш обережними в своїх планах щодо розширення ».

Дослідження свідчить про те, що в глобальному масштабі сектор кафе і ресторанів є найбільш активним  з точки зору виходу на нові ринки: на частку рітейлерів цієї категорії припадає 22% розширень на рівні міст. Наступним сегментом після  кафе і ресторанів  є спеціалізовані магазини одягу (18%) та магазини одягу середнього цінового сегмента (17%).

Найбільш привабливі ринки для рітейлерів за кількістю нових брендів

8367_How_Global_Infographic1_1200x630-01_Facebook

Схожі новини

2018 став рекордним для інвестицій в європейську нерухомість

CBRE Group, Inc. (NYSE: CBG) розташувалась на 1 позиції в рейтингу Найбільш шанованих компаній від FORTUNE

Майбутнє сьогодні: Робоче середовище

CBRE Ukraine стала кращою компанією у номінації «Управляюча компанія року» в рамках IV EE Real Estate Forum & Project Awards

CBRE Ukraine святкує 10 років успіху на українському ринку

CBRE запускає проект, що відповідає зростаючому попиту клієнтів на гнучкі офісні рішення

Готельний ринок Києва продовжує розвиватись та стає вихідною платформою для нових готельних брендів

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди офісного приміщення для компанії Intetics

Тенденція до подальшого зниження вакантності на складському ринку Києва обумовлена обмеженою новою пропозицію

Euromoney назвала CBRE Group кращим консультантом з нерухомості у Західній Європі

CBRE Ukraine повідомляє про призначення Анни Марсової на посаду старшого консультанта департаменту торгової нерухомості

Все більше міжнародних брендів виходять на ринок Києва, проте нова пропозиція залишається обмеженою