write my thesis paper

rawpixel-5а

Аналітика

CBRE має потужну глобальну платформу для проведення найбільш глибинних досліджень у всіх сегментах нерухомості. Безліч глобальних, регіональних та локальних досліджень офіційно публікуються компанією чи не щоденно. Дослідження ринку – це одна зі складових нашого комплексного підходу до вирішення поставлених задач, що дозволяє приймати нашим клієнтам найбільш виважені та обґрунтовані рішення.

Наша компанія  надає аналітичному напрямку великого значення. Так, згідно міжнародного рейтингу журналу Euromoney Real Estate Awards 2009, CBRE отримала звання «Найкраща консалтингова компанія у сфері досліджень в Україні».

Маючи доступ до первинної інформації як з боку девелоперів, власників нерухомості та інвесторів, так і кінцевих користувачів нерухомості, ми володіємо найбільш актуальною та повною інформацією.

Наші аналітики систематизують отриману інформацію, підтримуючи бази даних, відслідковують орендну активність, рівень орендних ставок і вакантності, обсяги пропозиції нових комерційних приміщень і роблять прогнози змінення найважливіших показників ринку. Значний досвід на ринку нерухомості у поєднанні із дослідницькою базою, дозволяють нашим спеціалістам вбачати головні ринкові тенденції та прогнозувати подальший розвиток ринку.

Newest Retail Market Report H1 2021 - CBRE Ukraine