write my thesis paper

62% компаній планують збільшити інвестиції в технології своїх офісів протягом найближчих 3 років

Згідно даних останнього дослідження CBRE EMEA Occupier Survey 2018, 62% компаній планують збільшити капітальні витрати на технології, пов’язані з нерухомістю протягом найближчих 3 років. Експерти відзначають, що нові рішення будуть зосереджені більше на працівника, ніж на будівлі, як це було раніше. Сьогодні 2 з 3 компаній інвестують у системи енергоменеджменту, в майбутньому вони зосередяться на програмах та додатках пов’язаних із навігацією для персоналу та клієнтів. Технологічні зміни також пов’язані зі створенням нових робочих спеціальностей – майже половина компаній буде набирати експертів з аналізу даних та цифрової трансформації.

Експерти CBRE відзначають чіткі відмінності між поточними та майбутніми цілями застосування інновацій у сфері нерухомості. Історично і зараз, переважна більшість орендарів використовують сучасні технології для підвищення операційної ефективності – так відповіли 62% представників компанії. У майбутньому це буде важливо для 42% підприємств. У найближчі роки мета використання технологій полягатиме, перш за все, у підвищенні якості “user experience” та збільшенні задоволеності працівників, клієнтів та ділових партнерів (56% відповідей).

New Tech_ukr

Сьогодні 64% орендарів вкладають кошти в системи енергоменеджменту, тоді як у майбутньому цей відсоток зменшиться до 40%. Проте, абсолютно протилежною є ситуація із навігаційними програмами для співробітників або клієнтів. Сьогодні вони присутні в кожній п’ятій компанії, тоді як в майбутньому в них планують інвестувати майже 2 з 3 орендарів. Ще більшою, майже в п’ять разів, є частка організацій, зацікавлених у рішеннях, пов’язаних з віртуальною/розширеною реальністю, яка збільшиться з 9% на сьогоднішній день до 42% у майбутньому. 4 з 10 компаній дозволять своїм співробітникам контролювати свою безпосередню обстановку за допомогою електронних технологій – завдяки застосуванню яких, вони зможуть регулювати, наприклад світло чи температуру повітря біля своїх робочих місць в офісі.

Результати дослідження, також демонструють, що орендарі все більше вдосконалюють робоче середовище, встановлюючи в своїх офісах загальні системи для резервування, наприклад конференц-залів та їдальнь.

У зв’язку зі стрімкою появою нових робочих спеціальностей, близько 47% опитаних планують залучати працівників, які беруть участь у аналізі даних. 46% компаній будуть шукати експертів з цифрової трансформації, а 38% хочуть найняти фахівців з напрямку «user experience».

Схожі новини

Гібридна офісна модель як наслідок злиття фізичного та цифрового простору

Ріст попиту на внутрішньоміські склади на фоні зростаючої конкуренції в секторі e-commerce

Трансформація традиційної моделі шопінгу на фоні пандемії Covid-19 та стрімкий розвиток e-commerce

Сповільнення орендної активності та коливання орендних ставок на фоні пандемії COVID-19

Як пандемія COVID-19 вплине на концепцію, дизайн та використання офісів?

CBRE Ukraine представила інтереси Regus в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Avenue 53

Оптимізація витрат в коворкінгу – нові реалії офісного ринку в пост-карантинному світі

Рекордні обсяги інвестицій в I кварталі 2020 року відбулися завдяки угодам, укладеним в останньому кварталі 2019 року

Відновлення роботи офісів та повернення працівників на робочі місяці

Скорочення орендних площ та часткова віддалена робота: якою буде робота компаній в Україні після закінчення карантину

Covid-19 та ринок нерухомості України: що відбувається і чого очікувати

Перспективи ринку гнучких офісів: зростаючий попит та позитивні очікування бізнесу в умовах кризи