write my thesis paper

62% компаній планують збільшити інвестиції в технології своїх офісів протягом найближчих 3 років

Згідно даних останнього дослідження CBRE EMEA Occupier Survey 2018, 62% компаній планують збільшити капітальні витрати на технології, пов’язані з нерухомістю протягом найближчих 3 років. Експерти відзначають, що нові рішення будуть зосереджені більше на працівника, ніж на будівлі, як це було раніше. Сьогодні 2 з 3 компаній інвестують у системи енергоменеджменту, в майбутньому вони зосередяться на програмах та додатках пов’язаних із навігацією для персоналу та клієнтів. Технологічні зміни також пов’язані зі створенням нових робочих спеціальностей – майже половина компаній буде набирати експертів з аналізу даних та цифрової трансформації.

Експерти CBRE відзначають чіткі відмінності між поточними та майбутніми цілями застосування інновацій у сфері нерухомості. Історично і зараз, переважна більшість орендарів використовують сучасні технології для підвищення операційної ефективності – так відповіли 62% представників компанії. У майбутньому це буде важливо для 42% підприємств. У найближчі роки мета використання технологій полягатиме, перш за все, у підвищенні якості “user experience” та збільшенні задоволеності працівників, клієнтів та ділових партнерів (56% відповідей).

New Tech_ukr

Сьогодні 64% орендарів вкладають кошти в системи енергоменеджменту, тоді як у майбутньому цей відсоток зменшиться до 40%. Проте, абсолютно протилежною є ситуація із навігаційними програмами для співробітників або клієнтів. Сьогодні вони присутні в кожній п’ятій компанії, тоді як в майбутньому в них планують інвестувати майже 2 з 3 орендарів. Ще більшою, майже в п’ять разів, є частка організацій, зацікавлених у рішеннях, пов’язаних з віртуальною/розширеною реальністю, яка збільшиться з 9% на сьогоднішній день до 42% у майбутньому. 4 з 10 компаній дозволять своїм співробітникам контролювати свою безпосередню обстановку за допомогою електронних технологій – завдяки застосуванню яких, вони зможуть регулювати, наприклад світло чи температуру повітря біля своїх робочих місць в офісі.

Результати дослідження, також демонструють, що орендарі все більше вдосконалюють робоче середовище, встановлюючи в своїх офісах загальні системи для резервування, наприклад конференц-залів та їдальнь.

У зв’язку зі стрімкою появою нових робочих спеціальностей, близько 47% опитаних планують залучати працівників, які беруть участь у аналізі даних. 46% компаній будуть шукати експертів з цифрової трансформації, а 38% хочуть найняти фахівців з напрямку «user experience».

Схожі новини

2018 став рекордним для інвестицій в європейську нерухомість

CBRE Group, Inc. (NYSE: CBG) розташувалась на 1 позиції в рейтингу Найбільш шанованих компаній від FORTUNE

Майбутнє сьогодні: Робоче середовище

CBRE Ukraine стала кращою компанією у номінації «Управляюча компанія року» в рамках IV EE Real Estate Forum & Project Awards

CBRE Ukraine святкує 10 років успіху на українському ринку

CBRE запускає проект, що відповідає зростаючому попиту клієнтів на гнучкі офісні рішення

Готельний ринок Києва продовжує розвиватись та стає вихідною платформою для нових готельних брендів

Компанія CBRE Ukraine завершила угоду з оренди офісного приміщення для компанії Intetics

Тенденція до подальшого зниження вакантності на складському ринку Києва обумовлена обмеженою новою пропозицію

Euromoney назвала CBRE Group кращим консультантом з нерухомості у Західній Європі

CBRE Ukraine повідомляє про призначення Анни Марсової на посаду старшого консультанта департаменту торгової нерухомості

Все більше міжнародних брендів виходять на ринок Києва, проте нова пропозиція залишається обмеженою