CBRE Ukraine святкує перемогу в Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards

Київ, 24 листопада 2017 – Компанія CBRE Ukraine стала переможцем Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017 в номінації «Управляюча компанія року».

CBRE Ukraine, провідна консалтингова компанія в сфері комерційної нерухомості в Україні, отримала нагороду в Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards 2017 в номінації «Управляюча компанія року».Також, CBRE Ukraine увійшла у short-list премії в номінаціях «Компанія року з управління проектами».

У цьому році Премія включала 21 номінацію в 2-х категоріях: премії для об’єктів і професійні премії для компаній. Крім того, учасники форуму визначили Персону року на ринку нерухомості. До складу експертного журі премії увійшли більше 50-ти незалежних спеціалістів з різних сегментів та напрямків ринку нерухомості. Методологічною партнером EE Real Estate Awards є компанія EY.

Ми дуже пишаємося нашою перемогою в такій престижній премії. В останні роки ми наполегливо працювали і зробили значний вклад у розвиток  бізнес лінії по комплексному управлінню та експлуатації комерційної нерухомості. Понад  300 співробітників CBRE в Україні працюють над тим, щоб наші клієнти отримували якісні послуги, засновані на глибокому експертному досвіді в області нерухомості. Відмінні результати, яких ми досягли цього року, демонструють наші переваги та цінності перед нашими клієнтами. – Радомир Цуркан, керуючий партнер CBRE Ukraine

На сьогоднішній день CBRE Ukraine є лідером ринку з 10-річним досвідом в сфері управління та експлуатації об’єктів офісної, торговельної, складської та промислової нерухомості. На даний момент в управлінні компанії знаходиться 8 об’єктів в 6-ти регіональних центрах, які загалом складають понад 550 000 кв.м. торгових площ і промислових приміщень, із загальним штатом експлуатаційного персоналу близько 300 осіб.

Схожі новини

Цінність гнучкості і адаптивності бізнесу

Логістичний ринок України: логістичні оператори нарощують свою долю в сегменті складської логістики

Рекордно низький рівень вакантності незабаром спричинить ріст орендних ставок на ринку офісної нерухомості Києва

CBRE Group, Inc. названа кращим світовим брендом з нерухомості у рейтингу Lipsey Survey 17 рік поспіль

CBRE Ukraine представила інтереси Grammarly в угоді з оренди офісного приміщення в БЦ Gulliver

CBRE GROUP, Inc. увійшла в рейтинг найбільш шанованих компаній світу за версією журналу Fortune шостий рік підряд

Зміна в поведінці орендарів офісних приміщень веде до революції «гнучких» офісів

Які зміни чекають рітейл на центральних вулицях у майбутньому

До 2030 року торговельні центри стануть універсальними багатофункціональними комплексами

CBRE Ukraine святкує перемогу в Премії EEA Real Estate Forum & Project Awards

Майбутнє рітейлу 2030 – технологія прискорення змін, або як ми будемо зідйснювати покупки в 2030

Близько 11,1 млн. кв.м нових торгових центрів знаходяться на стадії будівництва в регіоні Європа, Близький Схід та Африка